Hastane Randevu Sistemi

Hastane Randevu Alma, Hastane Randevu sistemi değişmiş olup, Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) uygulamasına geçilmiştir.

MHRS Uygulamaya geçmek ve randevu almak için aşağıdaki linki tıklayınız.

HASTANE RANDEVUSU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yeni hastane randevu sistemiyle İster internet yolu ile isterseniz 182 randevu hattı ile dilediğiniz saatte istediğiniz doktora muayene olma şansına sahipsiniz. Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Aynı işlemi Alo 182 telefon hattı ile de yapabilirsiniz. Merkezi Hekim Randevu Sistemi olan MHRS ile sıra beklemeden kolaylıkla randevu alabilir ve muayene olabilirsiniz.Bu sistem sayesinde Türkiye’nin her ilinde istediğiniz hastaneden muayene olmak için sıra alabilirsiniz.
Öncelikle internet üzerinden sorgulama yaparak Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ' ye giriş yapın. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alabilirsiniz...

HASTANE RANDEVU TELEFONU NE?

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 aranır.Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası verilir.Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir.Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir.Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.
hastane randevu,e randevu,randevu,hastane,2015 hastane randevu,hastane randevusu,mhrs hastane randevusu,hastane randevu portalı,SB Hastane Randevu Sistemi