A-KENT ONLİNE İŞLEMLER

A-KENT ONLİNE İŞLEMLER İÇİN TIKLAYINIZ

GELECEĞİN ŞEHİRLERİNE DOĞRU

Akıllı kent Teknolojilerinde innovatif yaklaşımlar.
Denenmiş hazır çözümler.
Hızlı online güvenilir sistemler.
Araç içi Media solutions, metro ve raylı system turnike sistemleri, Akıllı duraklar, gişe yönetimi, Bilet üretme sistemleri, elektronik imzalı kart üretme, personelizasyon sistemleri Mobil Kart sistemleri, Araç takip sistemleri.
Bütünleşik banka, fatura, muhasebe sistemleri.
City-card fonksiyonları, güvenilir ödeme teknolojilerinde yeni yaklaşımlar...
Kısaca A-KENT !
a-kent,akent,a kent,a-kent bakiye sorgulama,a-kent dolum,a-kent online işlem
Günümüzde başarı; iş akışındaki önceliklerimizi değiştirip, düşünce hızında kararlar üretmemizden geçmektedir. Bu konuda hızı artıran en önemli unsur internet teknolojileri ve bunların sağladığı global bilgiden yararlanma olarak önümüze çıkmaktadır.
Biz de 1983 yılından bu yana çözüm ortaklarımızla birlikte çalışan takımımızla yeni oluşum başlattık. Bu yeni oluşumla Akıllı Kent teknolojilerini yakından kullanıyor, bu kapsamda varolan WEB deneyimimizin verdiği güçle Türkiye’nin önemli yazılım entegratörlerinden biri olarak çalışmaya başlamış bulunuyoruz. Temel çalışma alanlarımız olan Yerel Yönetimler ağırlıklı kurumsal kaynak planlama (ERP), e-Devlet, e-iş kapsamında kurumsal işe akıl kazandıran Mobil uygulama yoğunlukta çözümler üretmekteyiz.
A-KENT Avrupa Birliği'ne uyum kapsamında uzak görüşünü yeniden düzenleyerek müşteri odaklı, kaliteye önem veren, tamamlanan projeler üreten ve uzun soluklu çalışma alt yapısı kuran öncü entegratör durumundadır. Ayrıca Akıllı Kent yazılım pazarında markalaşmanın getireceği artı değerleri gören firmamız A-kent® adlı güvenli çözüm hızlandırıcı ürününü pazara sunmuştur. Burada yerli ve uluslararası pazarda rakipleriyle boy ölçüşmek hedeflenmiştir.