Denizli Servergazi Devlet Hastanesi MHRS Randevu Al

Hastane poliklinik hizmetleri hastane binası ve semt polikliniği olmak üzere iki ayrı merkezde sunulmaktadır.

Hastane ve Semt Polikliniğine Gelmeden Önce MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) 182 Nolu telefon hattından ve www.mhrsrandevu.com internet sayfasından randevu alabilirsiniz.
Hastane hizmetlerinden daha iyi yararlanabilmeniz için mhrs online randevu sistemi kurulmuştur. mhrs internetten randevu sisteminden saat 17.00 - 08.00 arasında sonraki günler için istediğiniz polikliniğe randevu alabilirsiniz. İnternetten randevu almak için en az bir kez hastaneye gelmiş ve mevcut T.C. Kimlik numaranızla kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Randevu aldığı halde 2 kez gelmeyenler internetten bir daha randevu alamaz. Sorunlarınız için hastane yönetimine (e-posta, telefonla ya da doğrudan) başvurabilirsiniz.

Semt Polikliniğinde Aşağıdaki Poliklinikler Yer Almaktadır.
1. Dahiliye ( İç Hastalıkları)
2. Fizik Tedavi
3. Genel Cerrahi (Hariciye)
4. Beyin Cerrahi (Nöroşirürji)
5. Göğüs Hastalıkları
6. KBB (Kulak-Burun-Boğaz)
7. Ortopedi
8. Cildiye (Dermatoloji)
9. Göz Hastalıkları
10. Nöroloji
11. Bevliye (Üroloji)
12. Kadın Doğum
13. Çocuk Polikliniği

Bazı poliklinikler haftanın belli günleri hizmet vermektedir. Semt polikliniğinin hizmet verdiği branşların poliklinik günleri hakkında (258) 213 80 08 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Semt polikliniğinde mesai saatlerinde laboratuvar, ultrason, röntgen, EKG, enjeksiyon, pansuman hizmeti de vermektedir.

Ulaşım
Hastalar, hastane ana binası ve Semt Polikliniği arasındaki ulaşımlarını Denizli Belediyesi Özel Halk Otobüsleri ile sağlayabilirler.

34/1/1 Nolu Hat
1200 Evler, Servergazi Hastanesi, Yeni Mahalle, Albayrak Meydanı, Barbaros, Çevre Yolu, Lise, Kıbrıs Şehitler, Diş Hastanesi, Forum Çamlık, Demokrasi Meydanı, Kampüs, Kalp Merkezi