Mhrs İptal, Randevu İptal

Mhrs Randevunuzu İptal Etmek İçin ne Yapacaksınız?
Mhrs İptal Başvurusu Nereye Yapılacak?
Mhrs İnternet Randevusunu Nasıl İptal Ederim?
Alo 182'den Randevu aldım nasıl iptal edeblirim?
Aile Hekiminden aldığım randevuyu nasıl iptal edebilirim?
mhrs iptal,randevu iptal,hastane randevusu iptal,doktor randevusu iptal,asm randevu iptal,mhrs randevusu iptal edilmez ise ne olur,merkezi hekim randevu sistemi iptal,mhrs diş randevusu iptal

Mhrs sistemi üzerinden randevu aldıktan sonra iptal etmek istediğimizde ne yapmalıyız?

15.01.2013 / 16:29

MHRS Randevunuzu iptal etmek için önce MHRS randevu sayfasından t.c. kimlik nonuz ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor.

MHRS SİSTEMİNE GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Üye girişi yaptıktan sonra iptal etme işlemi yapabilirsiniz.

*Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.

*Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

NOT: Vatandaş öncelikle hastanede (MHRS) Hasta Kabul standında giriş işlemleri yapacağından yeterli bir süre önce (örn. 10-20 dak. önce) hastaneye gidilmelidir.

ALO 182 aranarak;

*Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az yarım saat önce yapılmalıdır.

*182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.

*Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.