Mhrs online randevu

Online Randevu
Online Hastane Randevu uygulaması ile sağlık bakanlığına bağlı tüm hastane polikliniklerden online olarak randevu alabilirsiniz.

Tıklayınız.

Sitemiz sağlık bakanğının sağlıkta dönüşüm çalışmalarına destek ve vatandaşın hastanelerden randevu almalarında bilgi desteği sağlamak adına SAĞLIK BAKANLIĞININ MHRS sayfalarına link vererek randevu almanızı kolaylaştırmakta olup Sağlık bakanlığı resmi sitesi değildir.Sağlık sistemin ve randevu sistemi hakkında bilgi ve tecrübenin paylaşıldığı özel bir web sayfasıdır.Randevu sistemi hakkında verilen bilgi ve açıklamalar nedeniyle sitemizi ziyaret ederek Sağlkı Bakanlığının Resmi Web sayfasına sitemizdeki linklerden ulaşarak randevu alabilirsiniz.

www.mhrsrandevu.com sağlık bakanlığı kuruluşu değildir.Özel bir sağlık haber ve kütür sitesidir.
Daha 04 Nisan 2011 tarihinde başlayan MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) 182 nolu telefon hattı aranarak yapılabiliyordu. 30 Aralık 2011 tarihinden itibaren MHRS randevuları web üzerinden alınabilmektedir. Web üzerinden randevu almak için > Tıklayınız. <
Açılan linkten randevu alabilmek için önce SAĞLIKK BAKANLIĞI MHRS'YE üye gerekmektedir.
Bir defaya mahsus üye olduktan sonra kullanıcı adı ve oluşturmuş olduğunuz şifreyle Sağlık Bakanlığı sistemine giriş yapabilirsiniz.
Giriş yaptıktan sonra www.mhrs.gov.tr web üzerinden randevu alacağınız
İl
İlçe
Hastane
Kilinik seçimi, randevu tarihi ve saati belirlenerek sistemin göstermiş yönergeler izlenerek randevu oluşturulur.

mhrs online randevu girişi > HASTANE RANDEVUSU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ <
MHRS ONLİNE RANDEVU Sağlık Bakanlığına ait tüm hastane ve ağız diş sağlığı merkezlerinin internet üzerinden randevu alınma işlemidir.Tamamen ücretsizdir